Hvem er vi? – Erkeengler

Hvem er vi

Jobben vi gjør hadde ikke vært mulig uten våre fantastiske partnere og støttespillere. Stiftelsen har siden oppstarten i 2020 hatt med seg svært kompetente mennesker, alle med et felles ønske om å bidra. 

Dette er menneskene som sørger for at ditt bidrag kommer barna i Lørenskog og Rælingen til gode.

Ønsker du å jobbe som frivillig for Stiftelsen Erkeengler? Meld gjerne din interesse under.
Gjennom året har vi ulike prosjekter og vil ta kontakt ved behov.

Administrasjon

Juma Iraki

Daglig leder


juma@erkeengler.no
+47 47443644

Line Dobrowen

Administrasjonsansvarlig


line@erkeengler.no
+47 92816970

Linda Nilsen

Prosjektleder – Aktivitetsprosjekter

linda@erkeengler.no
+47 40462570

Bjørg Sabrin Timraz

SoMe ansvarlig

sabrin@erkeengler.no
+47 48369936

Frivillige aktivitetsledere

Rania Iraki

Prosjektleder – Filmskolen
rania@erkeengler.no
+47 40899796

Shan Qureshi

Prosjektleder – Filmskolen
shan1987@gmail.com
+47 988 803 66

Fadia Iraki

fadia@erkeengler.no
+47 92642887

Tarron Mozdoorzoy

tarron@erkeengler.no
+47 40344712

Tone Kind Bakkevig

tone@erkeengler.no
+47 91691105

Styret

Juma Iraki

Styreleder
juma@erkeengler.no

Espen Arntzen

Styremedlem
espen@erkeengler.no

Rania Iraki

Styremedlem
rania@erkeengler.no

Zakaria Saaliti

Styremedlem
zakaria@erkeengler.no

Advisory Board

Baber Qazi

Advisory Board
baberqazi@gmail.com

Nils Thommesen

Advisory Board
nils@furusund.no

Trine C. Høgås-Ellingsen

Advisory Board
trine.hogas@gmail.com

Fredrik Tønnesen

Advisory Board
fredrik.tonnesen@elkjop.no

Tone Kind Bakkevig

Advisory Board
tone@erkeengler.no